Donieck niczym serdeczny gospodarz podejmuje licznych gości i zapewnia im nie tylko moc interesujących wrażeń i rozrywkę, ale też noclegi w odpowiadających każdemu warunkach.

Ukraina | Donbass Palace w Doniecku

Ukraina | Donbass Palace w Doniecku (Donbass Palace by skhakirov na licencji CC BY-SA 2.0)

Miejsca noclegowe w Doniecku

Hotele w Doniecku przez cały rok goszczą przybyszów z różnych stron świata. Turystyka, wystawy, sprawy służbowe, spotkania ze znajomymi – to tylko niektóre powody, dla których przyjeżdżają tutaj goście, a już wkrótce w mieście pojawią się również liczni kibice piłki nożnej. 11 czerwca na Donbas Arenie odbędzie się pierwszy z pięciu zaplanowanych tutaj meczów Euro 2012.

Wybierając noclegi w Doniecku goście tradycyjnie biorą pod uwagę różne czynniki: kategorię cenową, poziom usług, dogodną lokalizację, itp. Donieckie hotele można podzielić na kilka klas:

  • Hotele w Doniecku klasy lux

Hotele tej klasy odznaczają się szerokim wachlarzem usług. Do dyspozycji gości pozostaje kilka barów i restauracji z daniami różnych kuchni, nocne kluby, salony fryzjerskie i kosmetyczne, sklepy i centra biznesowe, baseny i fitness-kluby. Nie są to oczywiście tanie noclegi – ceny za pobyt i dodatkowe usługi są wysokie.

  • Hotele w Doniecku klasy superbiznes

Te hotele ukierunkowane są na gości, których zarobki są co najmniej średnie lub wyższe od średnich. Zakres oferowanych usług jest w nich również bardzo szeroki. Na terenie hotelu znajdują się salony piękności, centrum sportowo-rehabilitacyjne, agencja wynajmu samochodów, sale konferencyjne, restauracja i sauna.

  • Hotele w Doniecku klasy biznes

Hotele tej klasy zapewniają gościom usługi standardowe. Posiadają do dyspozycji różne pokoje, które obowiązkowo wyposażone są w łazienkę i toaletę. Na terenie hotelu funkcjonuje pralnia dla gości, sala treningowa, centrum biznesowe, kawiarnia albo restauracja.

  • Hotele w Doniecku klasy ekonomicznej

Są to tanie noclegi z ograniczoną ofertą usług. Łazienka i toaleta mogą być w pojedynczym pokoju hotelowym, ale też jedna do obsługi kilku pokoi, a nawet piętra. Może być tutaj restauracja albo kawiarnia. Tego rodzaju hotele znajdują się w różnych dzielnicach Doniecka.

Hotele to jednak nie jedyna możliwość zakwaterowania w tym mieście. Wśród przybywających tutaj gości popularne są kwatery w prywatnych mieszkaniach. Mogą to być zarówno luksusowe apartamenty, jak i skromniejsze pokoje, zapewniające stosunkowo tanie noclegi w Doniecku.

Dla gości, którzy cenią sobie komfort, najlepszym wyborem może być pięciogwiazdkowy hotel Donbass Palace, zapewniający pobyt w warunkach odpowiadającym międzynarodowym standardom, z dbałością o każdy detal.

Na drugim biegunie można postawić stosunkowo tani hotel w Doniecku o wdzięcznej nazwie "Leśna Polana", który niedostatek luksusu rekompensuje czystym powietrzem i spokojem z dala od gwaru wielkiego miasta.

Hotele w Doniecku – przykładowe ceny:

100-250 hrywien:

250-500 hrywien:

500-1000 hrywien:

Powyżej 1000 hrywien:

Nocleg za darmo w Doniecku?

Cześć jestem z Doniecka. Mogę przenocować gości z Europy (najlepiej parę w średnim wieku) wybierających się na Euro 2012. Mam 2-pokojowe mieszkanie niedaleko Donbass Areny. Mogę także oprowadzić ich po mieście.

To jedno z przykładowych ogłoszeń jakie możemy znaleźć na nowo powstałej stronce Rooms 4 FREE, gdzie gościnni Ukraińcy udostępniają kibicom swoje domowe przestrzenie zupełnie za darmo.

Zainteresują Cię również

Schody Potiomkinowskie w Odessie Schody Potiomkinowskie w Odessie
Schody Potiomkinowskie, łączące centrum miasta z portem i przystanią morską, stanowią jedną największych atrakcji...
Ukraina -  informacje ogólne Ukraina - informacje ogólne
Ukraina - tak bliska, a tak mało znana - jest jednym z większych państw europejskich, zajmującym powierzchnię ponad...
Donbas Arena (Donieck) Donbas Arena (Donieck)
Supernowoczesny stadion piłkarski w Doniecku, obliczony na 51 504 widzów, zbudowano w 2009 roku. Donbas Arena jest...
Burdż al-Arab Burdż al-Arab
Znajdujący się na jednej z dubajskich sztucznych wysp hotel Burdż al-Arab to jeden z najbardziej ekskluzywnych...
Zamek w Chocimiu Zamek w Chocimiu
Twierdza w Chocimiu położona jest na północ od miasta, dwa kilometry od jego centrum. Swój początek bierze od...
Jałta - urokliwe miasto na Półwyspie Krymskim Jałta - urokliwe miasto na Półwyspie Krymskim
Położona na Półwyspie Krymskim Jałta jest nie tylko znaną miejscowością uzdrowiskową, miasto to poszczycić się może...